Hírek

5-3-ra nyert felnőtt csapatunk a Budakeszi ellen

2021.03.25.
A bajnokság tizenhatodik fordulójában a Budakeszivel mérte össze erejét felnőtt csapatunk.

Rosszul kezdődött a mérkőzés, hiszen Fornosi duplájával és Üveges egy góljával már a 18. percben 3-0-ra vezetett a Budakeszi. Ezt követően kezdte átvenni az irányítást csapatunk és Nasanjargal még a félidő előtt szépített. Fordulást követően Horváth Á. és Hegyes M. volt eredményes, így a 64. percben 3-3 volt az állás.
A 72. percben Strum révén átvettük a vezetést és a 93. percben Horváth Á. újra betalált, így 5-3-ra nyertünk egy rendkívül kiélezett és izgalmas összecsapáson.
Budakeszi SC - Csepel Utánpótlás SE 3-5 (3-1)
Hollandi út, vezette: Baranyi G. (Görgényi B., Görgényi Zs.)
Budakeszi: Vaczó, Fejes, Kovács T., Freschli, Mayer, Szabó Á. (Kovács A. 57.p), Fornosi, Molnár D., Üveges (Kádár 51.p), Kőszegi (Unger 59.p), Juhász B.
CSUSE: Gál D., Hegyes M., Mercz, Szűcs B., Baráth (Rebecsák 46.p), Czékmány (Marticsek 46.p), Strum (Sehu 74.p), Nasanjargal, Szikszai, Pruck (Borbély Bence 31.p), Horváth Á.
Gólszerzők: Fornosi 10.p, 18.p, Üveges 16.p ill. Nasanjargal 45.p, Horváth Á. 50.p, 93.p, Hegyes M. 64.p, Strum 72.p
Sárga lapok: Kerekes 27.p, Szabó Á. 58.p, Freschli 66.p, Kovács T. 73.p ill. Strum 73.p, Szikszai 87.p
Németh Gábor vezetőedző: "Ismét rengeteg problémával küzdöttünk a mérkőzés előtt, de ez nem lehet mentség az első félidei játékra! 18 perc alatt három gólos hátrányba kerültünk egy nem túl acélos gárdával szemben. A szünetben átbeszéltünk néhány dolgot, amit lehetett én is próbáltam változtatni személyeket illetően és taktikailag egyaránt. De, ami a legfontosabb volt, hogy a játékosok saját mentalitásukon változtatva futottak ki a második félidőre. Így az első játékrész teljes dekoncentráltsága után, mondhatni bravúros győzelmet arattunk. Három gólos hátrányból senki ellen sem könnyű fordítani, viszont sok ilyen találkozót nem kívánok magunknak. Hétvégén szabadnaposak vagyunk, remélem a következő mérkőzésünkig sikerül rendezni valamelyest a sorokat..."