Hírek

Tíz gólos meccsen nyert női csapatunk

2021.05.13.
A korábbról elhalasztott Sopron elleni meccsét, kedden pótolta be női NB II-es csapatunk.

Boda góljával a 16. percben vezetést szereztünk, ám Pupos három perccel később egyenlített. A félidő előtt Buchmüller célzott pontosan, így 2-1 volt a félidő.
Fordulás után Boda még kétszer, Diamant pedig háromszor talált a kapuba, amire Németh Z. és Seiler a hajrában válaszolt, kialakítva ezzel a 7-3-as végeredményt.
Csepel Utánpótlás SE - SC Sopron 7-3 (2-1)
Hollandi út, vezette: Rizk A. (Kovács P., Versics D.)
CSUSE: Forgács (Kovács A. 71.p), Schuszter, Mayer, Méhes, Diamant, Boda, Kókai (Tóth K. 71.p), Pável (Nagyczakó 71.p), Helly, Nagy B., Tajti (Buchmüller 27.)
Sopron: Galambos, Knull, Sábján, Horváth Dzs., Molnár B., Keresztes, Pupos (Balika 33.p), Németh V., Élő, Németh Z., Seiler
Gólszerzők: Boda 16.p, 58.p, 64.p, Buchmüller 35.p, Diamant 60.p, 67.p, 86.p ill. Pupos 19.p, Németh Z. 75.p, Seiler 84.p
Kincses Ernő vezetőedző: "Játszottunk egy szenvedős és egy jó félidőt! Az elmúlt két hétben játszottunk 6 mérkőzést, abból 3 győzelem és 3 döntetlen. Megnyertük a Futsal NB II Nyugati csoportját és még mindig van bennünk erő! Nekem van a leg, leg, legfantasztikusabb csapatom! Köszönöm csajok!"