Mérkőzések

2020/09/20 15:00
U19
Budafoki MTE Sporttelep
2020/09/20 10:00
Női 3/4 pálya
Hollandi úti sporttelep
2020/09/19 19:00
Női NB II
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020/09/19 16:00
Felnőtt
Hollandi úti sporttelep
2020/09/19 10:00
U15
Hollandi úti sporttelep
2020/09/19 09:00
U7-U9
ESMTK pálya
2020/09/13 17:00
Női 3/4 pálya
Csepel Stadion
2020/09/13 16:00
Női NB II
Felcsút, Pancho Arena
2020/09/13 12:30
U15
Hollandi úti sporttelep
2020/09/13 10:00
U19
Hollandi úti sporttelep
2020/09/12 14:00
U11-U13
CSHC pálya
2020/09/12 10:00
Felnőtt
RTK sporttelep
2020/06/06 10:00
U13 vs Női felnőtt
Nagy műfű, Hollandi út 18.
2020/06/03 18:00
U7/U9
Nagy műfű, Hollandi út 18.
2020/06/03 16:30
U11/U13
Nagy műfű, Hollandi út 18.
2020/06/02 16:30
U11/U13
Nagy műfű, Hollandi út 18.
2020/03/14 17:30
FELNŐTT
Mérnök utcai sporttelep, 1119 Budapest, Mérnök utca 35.
2020/03/14 14:00
NŐI NB2
SZAC pálya, 1183 Budapest, Thököly út 5.
2020/03/08 12:00
U11
Hollandi úti sporttelep
2020/03/08 10:00
BLSZ SERDÜLŐ U15
Hollandi úti sporttelep
2020/03/07 13:00
U14/U13/U12
Hollandi úti sporttelep
2020/03/07 10:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-17
1212 Budapest, Duna utca 42.
2020/02/23 11:00
U13
Hollandi út 8-10.
2020/02/22 10:45
U11
ÁMK, 1214 Budapest, Simon Bolivar stny. 4-8.
2020/02/22 10:00
U17
Hollandi út 8-10.
2020/02/22 08:30
U13
ÁMK, 1214 Budapest, Simon Bolivar stny. 4-8.
2020/01/19 11:30
U13 II.csapat
XVIII., Thököly út 11.
2020/01/19 09:00
U11 I.csapat
XVIII., Thököly út 11.
2020/01/18 16:00
U15
Soroksár
2020/01/18 13:00
U13 I. csapat
XXII. kerület, Rózsakerti Általános Iskola
2019/12/15 15:00
U13
ÁMK, 1214 Budapest, Simon Bolivar stny. 4-8.
2019/12/15 11:00
U9
ÁMK, 1214 Budapest, Simon Bolivar stny. 4-8.
2019/12/15 08:00
U13
Gloriett, XVIII. kerület, Tövishát u.8.
2019/12/14 12:00
U11
ÁMK, 1214 Budapest, Simon Bolivar stny. 4-8.
2019/12/14 09:00
U7
ÁMK, 1214 Budapest, Simon Bolivar stny. 4-8.
2019/12/13 08:00
U17
2019/12/13 08:00
U15
2019/12/01 12:00
U13
Aréna Törökbálint, 2045 Törökbálint, Torbágy u. 1.
2019/12/01 08:00
U11
Aréna Törökbálint, 2045 Törökbálint, Torbágy u. 1.
2019/11/30 12:30
U9
Aréna Törökbálint, 2045 Törökbálint, Torbágy u. 1.
2019/11/30 10:00
U7
Arénia Törökbálint, 2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.
2019/11/29 09:55
U16
Karcag
2019/11/24 17:00
NŐI NB2
KELEN SC Sporttelep, 1117 Budapest, Hunyadi Mátyás utca 56.
2019/11/23 10:00
FELNŐTT
Csepel Stadion, 1212 Budapest Béke tér 1.
2019/11/23 07:30
2008-2009
Eger
2019/11/10 17:00
I. osztályú női ¾ pályás bajnokság
KELEN SC Sporttelep, 1117 Budapest, Hunyadi Mátyás utca 56.
2019/11/10 13:00
U13
Csepel Stadion, 1212 Budapest Béke tér 1.
2019/11/10 11:00
U11
Csepel Stadion, 1212 Budapest Béke tér 1.
2019/11/10 09:00
U10
Csepel Stadion, 1212 Budapest Béke tér 1.
2019/11/09 10:15
U9
Aréna Törökbálint, 2045 Törökbálint, Torbágy u. 1.
2019/11/09 10:00
FELNŐTT
Csepel Stadion, 1212 Budapest Béke tér 1.
2019/11/09 08:15
U7
Aréna Törökbálint, 2045 Törökbálint, Torbágy u. 1.
2019/11/02 19:00
FELNŐTT
Kocsis Sándor Sportközpont, 1107 Budapest Bihari út 23.
2019/11/02 12:00
NŐI NB2
Perutz Stadion, 8500 Pápa, Várkert út 2.
2019/10/27 19:00
FELNŐTT
Goldball Park, 1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 28.
2019/10/27 14:00
NŐI NB2
Csepel Stadion, 1212 Budapest Béke tér 1.
2019/10/27 13:30
BLSZ IFJÚSÁGI U-17
1213, Budapest Szentmiklósi út 1-7.
2019/10/27 11:30
U9
1203 Budapest, Zodony utca 2.
2019/10/27 10:00
I. osztályú női ¾ pályás bajnokság
Csepel Stadion, 1212 Budapest Béke tér 1.
2019/10/27 09:00
U7
1203 Budapest, Zodony utca 2.
2019/10/26 10:00
BLSZ SERDÜLŐ U15
Németh Ferenc Sportcentrum; 2314 Halásztelek Ősz utca 1.
2019/10/20 11:00
U11
Csepel Stadion
2019/10/20 10:00
I. osztályú női ¾ pályás bajnokság
Csepel Stadion
2019/10/20 10:00
U13
Csepel Stadion
2019/10/20 09:00
U10
Csepel Stadion
2019/10/19 13:00
FELNŐTT
Csepel Stadion
2019/10/19 10:00
BLSZ SERDÜLŐ U15
Csepel Stadion
2019/10/18 15:30
BLSZ IFJÚSÁGI U-17
Csepel Stadion
2019/10/06 13:00
U13
PSK pálya, 1188 Budapest, Táncsics Mihály u. 53.
2019/10/06 11:00
U11
PSK pálya, 1188 Budapest, Táncsics Mihály u. 53.
2019/10/06 10:00
I. osztályú női ¾ pályás bajnokság
Csepel Stadion
2019/10/06 09:00
U10
PSK pálya, 1188 Budapest, Táncsics Mihály u. 53.
2019/10/05 15:00
NŐI NB2
Nagykanizsai Sportpálya
2019/10/05 13:00
FELNŐTT
Csepel Stadion
2019/10/05 10:00
BLSZ SERDÜLŐ U15
Csepel Stadion
2019/09/22 13:00
I. osztályú női ¾ pályás bajnokság
Csepel Stadion
2019/09/22 10:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-17
Csepel Stadion
2019/09/21 16:00
FELNŐTT
Csepel Stadion
2019/09/21 11:00
NŐI NB2
Goldball Park
2019/09/21 10:00
BLSZ SERDÜLŐ U15
Csepel Stadion
2019/09/19 17:00
BLSZ serdülő U15
Csepel Stadion
2019/08/24 15:00
NŐI NB2
Deák Bamba Sportközpont, Budapest XVIII. Thököly út 5.
2019/06/15 00:00
2010-2005
SZÉKELYFÖLD LABDARÚGÓ AKADÉMIA, CSÍKSZEREDA
2019/05/05 11:30
U9
1203 Budapest, Zodony utca 2.
2019/05/05 11:00
FELNŐTT
Goldball park
2019/05/05 10:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Kőér Sporttelep, 1103 Budapest, Kőér u. 1/A
2019/05/05 09:30
U7
1203 Budapest, Zodony utca 2.
2019/05/04 10:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-16
Csepel Stadion
2019/04/28 14:30
U11
Csepel Stadion
2019/04/28 12:00
U13
Csepel Stadion
2019/04/28 10:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Csepel Stadion
2019/04/27 13:00
FELNŐTT
Csepel Stadion
2019/04/27 10:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-16
Csepel Stadion
2019/04/20 13:00
FELNŐTT
Csepel Stadion
2019/04/14 17:00
FELNŐTT
Goldball Park
2019/04/14 11:30
u9
1203 Budapest, Zodony u. 2.
2019/04/14 11:00
U11
Nagykáta
2019/04/14 09:30
U7
1203 Budapest, Zodony u. 2.
2019/04/13 09:00
U11
2019/04/07 00:00
U11
Budapest XVIII. Táncsics M. 53.
2019/04/07 00:00
U13
Budapest XVIII. Táncsics M. 53.
2019/04/06 00:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-16
Csepel Stadion
2019/03/24 16:00
U13
X. kerület Kőér utca 2/b
2019/03/24 13:45
U11
X. kerület Kőér utca 2/b
2019/03/24 10:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Csepel Stadion
2019/03/23 11:00
FELNŐTT
Csepel Stadion
2019/03/23 10:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-16
2019/03/20 14:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-16
Csepel Stadion
2019/03/17 15:00
FELNŐTT
Goldball - Siketek, 1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 28.
2019/03/17 10:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-16
Csepel Stadion
2019/03/16 13:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Kocsis Sándor Sportközpont, 1107 Budapest, Bihari út 23.
2019/03/15 08:00
U7
2019/03/03 15:00
FELNŐTT
1149 Budapest Kövér Lajos utca 5.
2019/03/03 09:30
U11
2019/03/03 00:00
U7
2019/03/02 15:30
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Vilmos Endre Sportcentrum, 1185 Budapest, Nagybecskerek u. 32.
2019/03/02 10:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-16
Csepel Stadion
2019/03/02 08:00
U9
2019/02/24 06:30
U9
2019/02/24 06:30
U11
2019/02/23 00:00
U13
2019/02/10 16:00
U15
Dunaharaszti, Csónak utca (műfüves pálya)
2019/02/10 14:30
U13
Dunaharaszti, Csónak utca (műfüves pálya)
2019/02/09 13:00
U11
XIV. kerület, Szőnyi út 2. (műfüves sátor)
2019/02/09 13:00
U13
XIV. kerület, Szőnyi út 2. (műfüves sátor)
2019/02/09 09:00
óvodai korosztály
Móra Ferenc Általános Iskola, Csepel Tejút utca
2019/01/20 12:20
U13
Láng SK Sportcsarnok, 1139 Budapest, Rozsnyay utca 4.
2019/01/20 08:45
U7
ARENA Törökbálint, 2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.
2019/01/20 07:45
U9
ARENA Törökbálint, 2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.
2019/01/19 12:20
U11
XIV. kerület, Szőnyi út 2. (műfüves sátor)
2019/01/19 12:20
U13
XIV. kerület, Szőnyi út 2. (műfüves sátor)
2019/01/19 08:00
U16
2371 Dabas, Pálya utca 1.
2019/01/13 08:05
U9
2340 Kiskunlacháza, Munkácsy Mihály tér 1.
2019/01/12 11:45
U13
2340 Kiskunlacháza, Munkácsy Mihály tér 1.
2019/01/12 11:45
U11
Arany Ászok Futballaréna, 1116, Budapest, Fehérvári út 126-128
2019/01/12 08:00
U7
2340 Kiskunlacháza, Munkácsy Mihály tér 1.
2019/01/12 08:00
U15
AMK csarnok
2019/01/06 11:30
U11
Csepeli AMK csarnok
2019/01/05 13:15
U11
2340 Kiskunlacháza, Munkácsy Mihály tér 1.
2019/01/05 13:00
FELNŐTT
Fonyódi Antal Sportcsarnok, 1222 Budafok, Promontor utca
2018/12/02 12:00
FELNŐTT
Goldball Park
2018/12/01 08:00
2006
Eger, Körcsarnok
2018/12/01 08:00
2008
Eger, Körcsarnok
2018/11/24 08:00
2007
Eger, Pásztorvölgy
KÖVETKEZŐ OLDAL »

Csepel Utánpótlás Sportegyesület

A Csepel Utánpótlás Sportegyesület 2015 áprilisában alakult, abból a célból, hogy megszerettesse a labdarúgást az utánpótlás korú gyerekekkel, egészséges életmódra neveljen, illetve, hogy versenyzési lehetőséget biztosítson számukra.

A szakmai munka során, a labdarúgó edzésen kívül kiemelten fontosnak tartjuk az egészséges életmódra nevelést is, erre szolgálnak (labdarúgó edzéseket egyébként jól kiegészítő) úszóedzések is, melyek ingyenesek.

BŐVEBBEN ›
BEMUTATKOZÁS CSAPATOK OVIFOCI MÉRKŐZÉSEK EDZÉSEK GALÉRIA LETÖLTÉS TÁMOGATÓK KAPCSOLAT
Csepel Utánpótlás Sportegyesület
1211 Budapest, Szent Imre tér 10.
Telefon: +36 70 777-1973
E-mail: utanpotlas@csepel.hu
Impresszum
Csepel Utánpótlás Sportegyesület
Az oldalon található írott és képi anyagok a forrás megjelölésével, hivatkozás elhelyezésével használhatóak fel.
Honlapkészítés
Csepel Utánpótlás SportegyesületCsepel Utánpótlás SportegyesületCsepel Utánpótlás SportegyesületCsepel Utánpótlás Sportegyesület