Mérkőzések

2019/04/20 13:00
FELNŐTT
Csepel Stadion
2019/04/14 17:00
FELNŐTT
Goldball Park
2019/04/14 11:30
u9
1203 Budapest, Zodony u. 2.
2019/04/14 11:00
U11
Nagykáta
2019/04/14 09:30
U7
1203 Budapest, Zodony u. 2.
2019/04/13 09:00
U11
2019/04/07 00:00
U11
Budapest XVIII. Táncsics M. 53.
2019/04/07 00:00
U13
Budapest XVIII. Táncsics M. 53.
2019/04/06 00:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-16
Csepel Stadion
2019/03/24 16:00
U13
X. kerület Kőér utca 2/b
2019/03/24 13:45
U11
X. kerület Kőér utca 2/b
2019/03/24 10:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Csepel Stadion
2019/03/23 11:00
FELNŐTT
Csepel Stadion
2019/03/23 10:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-16
2019/03/20 14:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-16
Csepel Stadion
2019/03/17 15:00
FELNŐTT
Goldball - Siketek, 1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 28.
2019/03/17 10:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-16
Csepel Stadion
2019/03/16 13:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Kocsis Sándor Sportközpont, 1107 Budapest, Bihari út 23.
2019/03/15 08:00
U7
2019/03/03 15:00
FELNŐTT
1149 Budapest Kövér Lajos utca 5.
2019/03/03 09:30
U11
2019/03/03 00:00
U7
2019/03/02 15:30
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Vilmos Endre Sportcentrum, 1185 Budapest, Nagybecskerek u. 32.
2019/03/02 10:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-16
Csepel Stadion
2019/03/02 08:00
U9
2019/02/24 06:30
U9
2019/02/24 06:30
U11
2019/02/23 00:00
U13
2019/02/10 16:00
U15
Dunaharaszti, Csónak utca (műfüves pálya)
2019/02/10 14:30
U13
Dunaharaszti, Csónak utca (műfüves pálya)
2019/02/09 13:00
U11
XIV. kerület, Szőnyi út 2. (műfüves sátor)
2019/02/09 13:00
U13
XIV. kerület, Szőnyi út 2. (műfüves sátor)
2019/02/09 09:00
óvodai korosztály
Móra Ferenc Általános Iskola, Csepel Tejút utca
2019/01/20 12:20
U13
Láng SK Sportcsarnok, 1139 Budapest, Rozsnyay utca 4.
2019/01/20 08:45
U7
ARENA Törökbálint, 2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.
2019/01/20 07:45
U9
ARENA Törökbálint, 2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.
2019/01/19 12:20
U11
XIV. kerület, Szőnyi út 2. (műfüves sátor)
2019/01/19 12:20
U13
XIV. kerület, Szőnyi út 2. (műfüves sátor)
2019/01/19 08:00
U16
2371 Dabas, Pálya utca 1.
2019/01/13 08:05
U9
2340 Kiskunlacháza, Munkácsy Mihály tér 1.
2019/01/12 11:45
U13
2340 Kiskunlacháza, Munkácsy Mihály tér 1.
2019/01/12 11:45
U11
Arany Ászok Futballaréna, 1116, Budapest, Fehérvári út 126-128
2019/01/12 08:00
U7
2340 Kiskunlacháza, Munkácsy Mihály tér 1.
2019/01/12 08:00
U15
AMK csarnok
2019/01/06 11:30
U11
Csepeli AMK csarnok
2019/01/05 13:15
U11
2340 Kiskunlacháza, Munkácsy Mihály tér 1.
2019/01/05 13:00
FELNŐTT
Fonyódi Antal Sportcsarnok, 1222 Budafok, Promontor utca
2018/12/02 12:00
FELNŐTT
Goldball Park
2018/12/01 08:00
2006
Eger, Körcsarnok
2018/12/01 08:00
2008
Eger, Körcsarnok
2018/11/24 08:00
2007
Eger, Pásztorvölgy
2018/11/18 09:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-16
Csepel Stadion
2018/11/17 16:45
FELNŐTT
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018/11/17 14:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Goldball, Siketek
2018/10/27 13:00
FELNŐTT
Csepel Stadion
2018/10/26 15:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-16
Csepel Stadion
2018/10/24 15:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Csepel Stadion
2018/10/21 15:00
FELNŐTT
Goldball Park
2018/10/20 10:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-16
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2018/10/13 13:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Goldball pálya
2018/10/12 15:30
BLSZ IFJÚSÁGI U-16
Csepel Stadion
2018/09/23 13:00
BLSZ IFJÚSÁGI U-16
VASAS SPORTTELEP
2018/09/22 13:00
FELNŐTT
Csepel Stadion
2018/09/19 16:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Csepel Stadion
2018/09/16 15:00
FELNŐTT
VASAS Sporttelep
2018/09/16 14:30
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Pokorny József Sport- és Szabadidőközpont, 1028 Budapest, Szabadság u. 51-57.
2018/09/13 16:30
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Angyalföldi Sportközpont
2018/09/09 11:00
U13
CSHC Sportpálya, 1213 Budapest, Szentmiklósi út 1.
2018/09/09 09:00
U11
CSHC Sportpálya, 1213 Budapest, Szentmiklósi út 1.
2018/09/08 13:00
FELNŐTT
Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1.
2018/09/02 19:00
FELNŐTT
SIKETEK pálya
2018/08/25 09:00
2005/2006/2007
Dunaharaszti műfű
2018/08/24 08:00
U16
Sülysáp, Malom utca
2018/08/23 18:30
FELNŐTT
Papírgyári-pálya, 1215 Budapest, Dunadűlő utca 2-4.
2018/08/17 18:00
FELNŐTT
Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1.
2018/08/06 08:00
Minden korosztály
Balatonszemes
2018/06/03 13:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
SPORT 11, 1112 Budapest, Kánai út 2.
2018/06/02 19:00
BLSZ SERDÜLŐ U-14
Pokorny József Sport- és Szabadidőközpont, 1028 Budapest, Szabadság u. 51-57.
2018/05/20 11:00
U9
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2018/05/20 10:00
U7
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2018/05/13 13:00
U13
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2018/05/12 10:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1.
2018/05/12 09:00
U11
1223 Budapest, Jókai Mór utca 35-37.
2018/05/06 09:00
U7
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2018/05/06 09:00
U9
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2018/05/06 08:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1.
2018/05/05 09:00
BLSZ SERDÜLŐ U-14
Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1.
2018/04/22 10:00
U9
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2018/04/22 09:00
U7
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2018/04/21 13:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Láng SK Sporttelep, 1137 Budapest Rozsnyay utca 6-8.
2018/04/14 09:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1.
2018/04/08 12:30
U13
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2018/04/08 10:00
U11
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2018/03/29 08:00
U7
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2018/03/29 08:00
U9
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2018/03/25 13:00
BLSZ SERDÜLŐ U-14
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2018/03/24 16:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
SPORT 11 műfű, 1112, Budapest, Kánai út 2.
2018/03/24 10:30
U13
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2018/03/24 08:00
U11
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2018/03/17 09:00
U15
SZAC műfű, 1183 Budapest, Thököly utca 5.
2018/03/03 12:30
U13
Törökbálint Aréna, 2045 Torbágy u. 1.
2018/03/03 10:00
U15
Budafok
2018/03/03 08:00
U7
2018/03/03 08:00
U9
2018/02/11 15:00
2010
1238 Budapest, Szentlőrinci út 2.
2018/02/11 08:00
2012
Sashalmi közösségi terem, 1161, Budapest, Sashalmi tér 1.
2018/02/11 07:00
2005
Tóalmás, Általános Iskola csarnoka
2018/02/04 13:00
2007
Városi Sportcsarnok, 2900, Komárom, Czuczor Gergely u. 62.
2018/02/04 10:40
U15
Angyalföldi Sportközpont
2018/02/04 10:00
U13
Pénzügyőr SE KŐÉR utcai Sporttelep, 1103 Budapest, Kőér u. 1./A
2018/02/04 07:00
2010
Városi Sportcsarnok, 2900, Komárom, Czuczor Gergely u. 62.
2018/02/03 08:00
2009
Sashalmi közösségi terem, 1161, Budapest, Sashalmi tér 1.
2018/01/28 13:50
U15
Csepeli AMK
2018/01/27 15:40
U13
Puskás Tivadar, Távközlési Technikum, 1097 Budapest, Gyáli út 22.
2018/01/27 08:00
2007
Sashalmi közösségi terem, 1161, Budapest, Sashalmi tér 1.
2018/01/21 11:00
U13
Angyalföldi Sportközpont
2018/01/21 08:00
U15
OBO Aréna, 2370, Dabas, Iskola utca 5.
2018/01/20 13:00
2011
Sashalmi közösségi terem, 1161, Budapest, Sashalmi tér 1.
2018/01/20 08:00
2010
Sashalmi közösségi terem, 1161, Budapest, Sashalmi tér 1.
2017/12/17 07:00
U7
Kovács László Sportcsarnok, 2173, Kartal, Iskola tér 1.
2017/12/09 10:00
U11
Újbudai Sportcentrum, 1115, Budapest, Bártfai u. 52/b
2017/11/25 12:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
SPORT 11, 1112 Budapest, Kánai út 2.
2017/11/25 12:00
U7
VASAS FÁY UTCAI SPORTLÉTESÍTMÉNY, 1139 BUDAPEST, FÁY U. 58.
2017/11/18 08:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1.
2017/10/29 10:00
U7
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2017/10/29 10:00
U9
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2017/10/29 08:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1.
2017/10/22 08:00
BLSZ SERDÜLŐ U-14
Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1.
2017/10/21 13:30
U13
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2017/10/21 12:00
U11
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2017/10/21 08:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1.
2017/10/15 09:30
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Láng SK Sporttelep, 1137 Budapest Rozsnyay utca 6-8.
2017/10/14 08:00
BLSZ SERDÜLŐ U-14
Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1.
2017/10/12 14:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1.
2017/10/08 09:00
BLSZ SERDÜLŐ U-14
Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1.
2017/10/07 11:00
U13
Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1.
2017/10/07 07:00
U11
Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1.
2017/10/04 14:00
BLSZ SERDÜLŐ U-15
Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1.
2017/10/01 09:00
U7
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2017/10/01 09:00
U9
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
2017/10/01 08:00
U14
RAFC Sporttelep, 1163 Budapest, Pirosrózsa utca
2017/09/24 07:00
U7
MLSZ Edzőcentrum, 2089 Telki, Szajkó u. 39.
2017/09/24 07:00
U9
Pokorny József pálya, 1223 Budapest, Jókai Mór utca 37.
2017/09/23 11:00
BLSZ SERDÜLŐ U-14
Csepel Stadion, 1212 Budapest, Béke tér 1.
2017/09/17 09:15
U13
Kelen SC sporttelep, 1116 Budapest, Hunyadi Mátyás út 56.
KÖVETKEZŐ OLDAL »

Csepel Utánpótlás Sportegyesület

A Csepel Utánpótlás Sportegyesület 2015 áprilisában alakult, abból a célból, hogy megszerettesse a labdarúgást az utánpótlás korú gyerekekkel, egészséges életmódra neveljen, illetve, hogy versenyzési lehetőséget biztosítson számukra.

A szakmai munka során, a labdarúgó edzésen kívül kiemelten fontosnak tartjuk az egészséges életmódra nevelést is, erre szolgálnak (labdarúgó edzéseket egyébként jól kiegészítő) úszóedzések is, melyek ingyenesek.

BŐVEBBEN ›
BEMUTATKOZÁS CSAPATOK OVIFOCI MÉRKŐZÉSEK EDZÉSEK GALÉRIA LETÖLTÉS TÁMOGATÓK KAPCSOLAT
Csepel Utánpótlás Sportegyesület
1211 Budapest, Szent Imre tér 10.
Telefon: +36 70 777-1973
E-mail: utanpotlas@csepel.hu
Impresszum
Csepel Utánpótlás Sportegyesület
Az oldalon található írott és képi anyagok a forrás megjelölésével, hivatkozás elhelyezésével használhatóak fel.
Honlapkészítés
Csepel Utánpótlás SportegyesületCsepel Utánpótlás SportegyesületCsepel Utánpótlás SportegyesületCsepel Utánpótlás Sportegyesület